Wycieczka przedmiotowa do Warszawy

W dniach 19-20.04.2023r. klasy 1ate, 2bte i 2bhot uczestniczyły w dwudniowej wycieczce do Warszawy. W jej trakcie uczniowie zobaczyli zabytki Stolicy: Łazienki, w tym pomnik F. Chopina, Belweder, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Kościół pw. Św. Krzyża, gdzie znajduje się serce F. Chopina, Krakowskie Przedmieście, Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto, Plac Zamkowy, Kolumnę Zygmunta, Barbakan, Zamek Królewski i wiele innych zabytków. Oprócz tego młodzież pod kątem wycieczki przedmiotowej zwiedzała Giełdę Papierów Wartościowych, Centrum Pieniądza w NBP oraz Sejm i Senat. Wrażeń i atrakcji było wiele. Już dzisiaj myślimy, aby w przyszłym roku szkolnym zorganizować podobną wycieczkę.