Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2023/2024

Obsługa konsumenta, pracownia baristyczna – konsultacje

dyr. Halama Marek

Obsługa konsumenta, pracownia baristyczna – konsultacje

Czwartek 15:10

Dysleksja

Bujak Agnieszka

Dysleksja

Środa 14.20

Język polski - konsultacje

Hebda Małgorzata

Język polski - konsultacje

Czwartek 15.10

Informatyka - konsultacje

Kordas-Łata Agata

Informatyka- konsultacje

Środa  15.05

Język polski - konsultacje

Balik-Kędzierska Aleksandra

Język polski konsultacje

Środa 16:00

Język angielski konsultacje

Duraj Aleksandra

Język angielski konsultacje dla kl. I-III

Środa 15:05

Redakcja gazetki Przeciek - zajęcia dziennikarskie

Kandzia Monika

Redakcja gazetki Przeciek - zajęcia dziennikarskie

Środa od 15:00

Rachunkowość - konsultacje

Krieger Beata

Rachunkowość - konsultacje

Poniedziałek 14.15

Język włoski konsultacje

Baron Anna

Język włoski konsultacje

Środa  15:15

Przedmioty hotelarskie - konsultacje

Ferdek-Barucha Renata

Przedmioty hotelarskie - konsultacje

Wtorek 15:10

Biologia – konsultacje

Kaszuba Bożena

Biologia – konsultacje

Poniedziałek 7.10

Język niemiecki –„Deutsch Club” – konsultacje

Kubieniec Grzegorz

Język niemiecki –„Deutsch Club” – konsultacje

poniedziałek 15.05

Historia, HIT, HIS - konsultacje

Białończyk Tomasz

Historia, HIT, HIS - konsultacje

               Środa 7:10 

Chemia - konsultacje

Frączek Janina

Chemia - konsultacje

Czwartek 7:30

Religia - konsultacje

ks. Marek Zyzak

Religia - zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 9:45

Geografia konsultacje

Marcinkowska Alina

Geografia konsultacje

Wtorek 13:30

Czwartek 13:30

GZIS, kadry i płace, pracownia kadr i płac - konsultacje

Nowak Małgorzata

GZIS, kadry i płace, pracownia kadr i płac - konsultacje

Środa 7.10

Język angielski – konsultacje

Nowak Marek

Język angielski – konsultacje

Poniedziałek 14:20

Konsultacje z przedmiotów zawodowych hotelarskich

Pochodnia Kamila

Konsultacje z przedmiotów zawodowych hotelarskich

Poniedziałek 14:20

Historia - konsultacje

Pniok Grażyna

 

Konsultacje - historia

Wtorek 15:05

Język angielski - konsultacje

Rommel Beata

Język angielski - konsultacja

Wtorek 15.10

Historia, przedmioty ekonomiczne – konsultacje

Rudnik Izabela

Historia, przedmioty ekonomiczne – konsultacje

Środa 7:10

Przedmioty hotelarsko-turystyczne - konsultacje

Semeniuk Aneta

Przedmioty hotelarskie – konsultacje

Piątek  15.55

Muzyka - konsultacje

Sojka Agnieszka

Muzyka - konsultacje

Poniedziałek 7:30

Przedmioty prawnicze, historia - konsultacje

Szwestka Michał

WOS, historia - konsultacje

Środa 7:10

WF - konsultacje

Walas Renata

WF - konsultacje

Środa 10:50-11:35

Przedmioty hotelarskie - konsultacje

Wasiołka Agnieszka

Przedmioty hotelarskie - konsultacje

Poniedziałek 7:10

WF - konsultacje

Wrzask Anna

WF - konsultacje

Czwartek 13:30

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa - konsultacje

Zaucha Izabela

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa - konsultacje

Środa 15.05

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Dyjas Jadwiga

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Środa 7:10

Język angielski - konsultacje

Janczewska Katarzyna

Język angielski - konsultacje

Wtorek 7:10

Matematyka – przygotowanie do matury

Jędryszczak Karolina

Matematyka – konsultacje, przygotowanie do matury.

Poniedziałek 15:05

Matematyka, podstawy ekonomii i statystyki - konsultacje

Kudala Roger

Matematyka, podstawy ekonomii i statystyki - konsultacje

Poniedziałek 7.10

Konsultacje

Kustroń-Koszyk Agieszka

Konsultacje

Czwartek 15:05

Rewalidacja

Niewiadomska Sylwia

Rewalidacja

Czwartek 13:00

WF - konsultacje

Nowakowska Sylwia

konsultacje

Środa 11:45

Konsultacje

Obal Agnieszka

Konsultacje

Piątek 8:00

Geografia/ przedmioty hotelarskie – konsultacje

Pilszek Izabela

Geografia/ przedmioty hotelarskie – konsultacje

Wtorek 7.00

Fizyka - konsultacje

Przybyła Marcin

Fizyka - konsultacje

Wtorek 8:00

Informatyka - konsultacje

Rostocka Justyna

Informatyka - konsultacje

Poniedziałek 7:50

Rewalidacja

Rubińska Gabriela

Rewalidacja

Piątek 8:50

Konsultacje

Ruśkiewicz Anna

Konsultacje

Czwartek 12:00

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Sokołowska Iwona

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Czwartek 15:05

Religia - konsultacje

Szewerda Krzysztof

Religia - konsultacje

Poniedziałek 7:30

Język angielski - konsultacje

Świątek Monika

Język angielski - konsultacje

Piątek 15:10

Matematyka - konsultacje

Tkocz Grażyna

Matematyka - konsultacje

Czwartek 15:00

Piątek 7:20

 

Konsultacje

Walczysko Ewa

Konsultacje

Poniedziałek 9:50

Język niemiecki - konsultacje

Wasik Emilia

Język niemiecki - konsultacje

Środa 7:50-8:50