Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2021/2022

Geografia konsultacje

dyr. Marcinkowska Alina

Geografia konsultacje

poniedziałek 14.15
s.25

Język włoski konsultacje

Baron Anna

Język włoski konsultacje

środa  7.00

s.21

Język polski - konsultacje

Hebda Małgorzata

Język polski - konsultacje

Czwartek 15.10
s.8

Język angielski konsultacje dla kl. I-III

Duraj Aleksandra

Język angielski konsultacje dla kl. I-III

Wtorek 15.05
s.30

Dysleksja

Bujak Agnieszka

Dysleksja

czwartek 7.00
Gabinet pedagoga

Matematyka - konsultacje

Jamróz-Bałdys Anna

Matematyka - konsultacje

Informatyka konsultacje

Ciszewska-Ludwig Aldona

Informatyka konsultacje

Wtorek, środa 15.10
s.15

Redakcja gazetki Przeciek - zajęcia dziennikarskie

Kandzia Monika

Redakcja gazetki Przeciek - zajęcia dziennikarskie

poniedziałek 14.00
Biblioteka

Konsultacje - historia

Pniok Grażyna

 

Konsultacje - historia

środa 15.10 (co dwa tygodnie)

s. 7

Język polski konsultacje i zajęcia wyrównawcze dla maturzystów

Balik-Kędzierska Aleksandra

Język polski konsultacje

środa 15.10
s.28

Obsługa konsumenta, pracownia baristyczna – konsultacje

Halama Marek

Obsługa konsumenta, pracownia baristyczna – konsultacje

Poniedziałek 15.05
s.32

Religia - zajęcia wyrównawcze

ks. Mateusz Włosek

Religia - zajęcia wyrównawcze

termin do uzgodnienia z prowadzącym

Biologia – konsultacje

Kaszuba Bożena

Biologia – konsultacje

Poniedziałek 7.00
s.7

Informatyka - konsultacje

Kordas-Łata Agata

Informatyka- konsultacje

Środa  15.05

s.37

Rachunkowość - konsultacje

Krieger Beata

Rachunkowość - konsultacje

Czwartek 14.20
s. 17

Język niemiecki –„Deutsch Club” – konsultacje

Monika Kandzia

Język niemiecki –„Deutsch Club” – konsultacje

poniedziałek 15.05
s.19

Rezerwacja usług hotelarskich - konsultacje

Musialik Anna

Rezerwacja usług hotelarskich - konsultacje

Wtorek 15.55

sala 20

GZIS, kadry i płace, pracownia kadr i płac - konsultacje

Nowak Małgorzata

GZIS, kadry i płace, pracownia kadr i płac - konsultacje

piątek 7.10
s.17

Język angielski – konsultacje

Nowak Marek

Język angielski – konsultacje

Poniedziałek 8.00

s.29

Konsultacje z przedmiotów zawodowych hotelarskich

Pochodnia Kamila

Konsultacje z przedmiotów zawodowych hotelarskich

środa 15.05
s.32

Język angielski - konsultacje

Rommel Beata

Język angielski - konsultacja

środa 15.10
s.21

Historia, przedmioty ekonomiczne – konsultacje

Rudnik Izabela

Historia, przedmioty ekonomiczne – konsultacje

Wtorek 7.05
s. 15

Przedmioty hotelarsko-turystyczne - konsultacje

Semeniuk Aneta

Przedmioty hotelarskie – konsultacje

Piątek  15.55

s.36

Muzyka - konsultacje

Sojka Agnieszka

Muzyka - konsultacje

Poniedziałek 7.05 (co dwa tygodnie)
s.26

Religia - konsultacje

Szewerda Krzysztof

Religia - konsultacje

Środa 7.30, piątek 7.30

s.31

WOS, historia - konsultacje

Szwestka Michał

WOS, historia - konsultacje

Piątek 7.00
s.23

WF - konsultacje

Walas Renata

WF - konsultacje

środa 7.10
sala gimnastyczna

Przedmioty hotelarskie - konsultacje

Wasiołka Agnieszka

Przedmioty hotelarskie - konsultacje

Wtorek 7.10
s.9

Matematyka – konsultacje, przygotowanie do matury

Witczak Wanda

Matematyka – konsultacje, przygotowanie do matury.

Wtorek 7.10
s. 27

WF - konsultacje

Wrzask Anna

WF - konsultacje

piątek 7.10
sala gimnastyczna

Język angielski - konsultacje

Świątek Monika

Język angielski - konsultacje

Wtorek 15.10
s. 21

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa - konsultacje

Zaucha Izabela

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa - konsultacje

Poniedziałek 15.05
s. 25

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Dyjas Jadwiga

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Środa 15.05

s.23

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Sokołowska Iwona

Przedmioty ekonomiczne - konsultacje

Środa 15.05 (co dwa tygodnie)

s.17

Historia, HIT, HIS - konsultacje

Białończyk Tomasz

Historia, HIT, HIS - konsultacje

Wtorek 15.10

s.36

 

Religia - konsultacje

Bolek Aneta

Religia - konsultacje

Środa 7.30

s. 31

konsultacje

Dobies Karolina

konsultacje

Chemia - konsultacje

Frączek Janina

Chemia - konsultacje

Środa 15.10

s.23

Język angielski/francuski - konsultacje

Janczewska Katarzyna

Język angielski/francuski - konsultacje

Wtorek 15.05

s.29

Język niemiecki - konsultacje

Kubieniec Grzegorz

Język niemiecki - konsultacje

Wtorek 7.00

s.19

Matematyka, podstawy ekonomii i statystyki - konsultacje

Kudala Roger

Matematyka, podstawy ekonomii i statystyki - konsultacje

Poniedziałek 7.10

s.19

konsultacje

Nowakowska Sylwia

konsultacje

Geografia/ przedmioty hotelarskie – konsultacje

Pilszek Izabela

Geografia/ przedmioty hotelarskie – konsultacje

Środa 7.00

s.25

konsultacje

Przybyła Marcin

konsultacje

konsultacje

Rubińska Gabriela

konsultacje

EDB - konsultacje

Tkaczyk Bogusława

EDB - konsultacje

Środa 15.55 (co dwa tygodnie)

s.23

konsultacje

Trzaska Elżbieta

konsultacje

konsultacje

Wojtecka Karina

konsultacje