Klasa wysokich lot贸w 馃槈

22 czerwca, w ramach zaj臋膰 integruj膮cych klasa 2a hot wybra艂a si臋 z Wychowawczyni膮 – Pani膮 Agat膮 Kordas-艁at膮 – na 艣ciank臋 wspinaczkow膮 POZIOM 450 w Sosnowcu.
馃挭馃挭馃挭馃槑
Oto relacja:
Po rozgrzewce na 艣wie偶ym powietrzu i zabawie na torze przeszk贸d podzielili艣my si臋 na zespo艂y dw贸jkowe. Jedna osoba w zespole to wspinacz, a druga ma za zadanie asekurowanie wspinacza. Dla naszych zespo艂贸w odby艂o si臋 szkolenie z zak艂adania uprz臋偶y wspinaczkowej, wi膮zania w臋z艂a 贸semki oraz asekuracji za pomoc膮 grigri.
Po wspinaniu w zespo艂ach (a sz艂o nam ca艂kiem dobrze) mo偶na by艂o skorzysta膰 z automat贸w, kt贸re same opuszcza艂y wspinacza w d贸艂 po odpadni臋ciu od 艣ciany wspinaczkowej. Zabawa by艂a fantastyczna. Planujemy kolejny wypad na 艣ciank臋, we wrze艣niu, na dobre rozpocz臋cie trzeciej klasy 馃檪馃檪馃憤