Sukces literacki Wiktorii 馃ぉ馃憤

18.06.2021 r w 艢l膮skim Urz臋dzie Wojew贸dzkim w Katowicach odby艂a si臋 uroczysto艣膰 wr臋czenia nagr贸d dla laureat贸w literackiego konkursu „S贸wka-NIEmaS贸wka” inspirowanego tw贸rczo艣ci膮 艣l膮skiego malarza Erwina S贸wki pod Patronatem Honorowym Prezesa Rady Ministr贸w Mateusza Morawieckiego.
Do oceny wp艂yn臋艂o 150 prac z ca艂ego wojew贸dztwa , z naszej szko艂y bra艂y w nim udzia艂 trzy uczennice Aleksandra Makar z klasy 2 ate, Maria Kawulok i Wiktoria Chrostek z klasy 2 a hot pod opiek膮 mgr Aleksandr Balik-K臋dzierskiej.馃檪
Przyznano 3 nagrody i 9 wyr贸偶nie艅, a my z rado艣ci膮 i dum膮 informujemy, 偶e Wiktoria Chrostek otrzyma艂a wyr贸偶nienie za wiersz pt. „Zabli藕nianie”.馃挭馃槂 Inspiracj膮 dla Wiktorii sta艂 si臋 obraz E. S贸wki pt. „Kwiaty”.
Nagrod臋 wr臋cza艂 osobi艣cie Pan Premier Mateusz Morawiecki.
Wiki, gratulujemy!!!馃憤馃檪