Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2021r. obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. To coroczne święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów i pracowników oświaty upamiętnia rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej 14 października 1773 roku. Świąteczna atmosfera dzisiejszego dnia była wyczuwalna od samego rana. Podczas uroczystego apelu nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły nowemu składowi pocztu sztandarowego szkoły, reprezentowanego przez uczniów klasy 3ate. Następnie przedstawiciele Samorządu Szkolnego wręczyli drobne upominki Nauczycielom wraz z życzeniami, a uczniowie klasy 2hte pod kierunkiem mgr Beaty Rommel przygotowali część artystyczną w formie lekcji języka polskiego i języka niemieckiego.