Weronika Wrażeń finalistką Olimpiady Umiejętności Hotelarskich

Dnia 13 grudnia 2023r. w Bielsku-Białej dwie nasze uczennice, tj. Marta Szałajko z kl. 3ahot i Weronika Wrażeń z kl. 4hte, reprezentowały naszą szkołę w etapie okręgowym II edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, do której przystąpiło 18 szkół z naszego regionu. Nasze dziewczęta pięknie się tam zaprezentowały, efektem czego był drugi najlepszy wynik zdobyty przez Weronikę. Temat obecnej edycji to „Sukces w hotelarstwie to też odkrywanie potrzeb gościa hotelowego”. Do tegorocznej edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskiej przystąpiły aż 162 szkoły (czyli 324 uczniów) z 11 okręgów z terenu całej Polski.

Z wielką dumą informujemy, że Weronika Wrażeń zakwalifikowała się do etapu centralnego, który odbędzie się pod koniec marca br. Reprezentantka ZSE w Katowicach jest jedną z 36 finalistów w Polsce. To wielki sukces Weroniki i naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych fantastycznych wyników 🙂