Warsztaty hotelowe klas pierwszych

W dniach 3-5 stycznia klasy 1ah, 1bh oraz 1ch uczestniczyły w warsztatach hotelowych.
Nauka hotelarstwa to nie tylko nauka w szkole i praktyki zawodowe, ale również wizyty w hotelach. Dzięki gościnności Quality & Economy Silesian Hotel w Katowicach, pierwsze klasy technikum hotelarskiego, mogły przekonać się, jak wygląda codzienna praca hotelarza. Podczas warsztatów, uczniowie w przygotowanej dla nich sali konferencyjnej, przy słodkim poczęstunku, bezpośrednio od pracowników hotelu dowiedzieli się na czym polega praca w branży. Uczniowie zwiedzali hotel, poznawali narzędzia i programy informatyczne oraz mogli sami doświadczyć pracy w służbie pięter. Były to dni bogate w nowe wiadomości oraz cenne doświadczenia, które zaprocentują w przyszłej pracy naszych hotelarzy.