Olimpiada Umiejętności Hotelarskich

W dniach 25-26.03.br. w hotelu Willa Port w Ostródzie Weronika Wrażeń z kl.4hte przystąpiła do etapu centralnego II edycji Olimpiady Umiejętności Hotelarskich, do którego zaproszono 36 najlepszych uczniów spośród ponad 3200 osób. Z wielką dumą informujemy, że nasza uczennica oficjalnie uzyskała tytuł finalistki, została również zwolniona z części pisemnej egzaminu zawodowego oraz otrzymała upominki od organizatorów i sponsorów olimpiady. Olimpiada ta to przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej wiedzy i umiejętności w warunkach rzeczywistych, doskonalenie umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach, zdobycie kolejnego doświadczenia, ale przede wszystkim nawiązanie nowych znajomości, poznanie ludzi, obcowanie w pięknych okolicznościach przyrody, pobyt w luksusowym hotelu oraz udział w warsztatach branżowych.Wielkie brawa dla Weroniki  Gratulujemy sukcesu!