DNI OTWARTE W ZSE

17 i 18 kwietnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole ósmoklasistów wraz z rodzicami podczas Dni Otwartych. Były to dwa intensywne dni pełne spotkań i rozmów.
Nasi goście mogli poznać oferowane kierunki kształcenia, zobaczyć bazę dydaktyczną oraz porozmawiać z nauczycielami i uczniami, którzy na co dzień tworzą atmosferę naszej szkoły. W pracowniach czekały pokazy, warsztaty i prezentacje, dzięki którym ósmoklasiści mogli poczuć klimat przyszłej szkoły i sprawdzić, co najbardziej ich interesuje.
Dziękujemy za tak liczne przybycie, życzliwe rozmowy i zainteresowanie. Cieszymy się, że mogliśmy podzielić się tym, co robimy najlepiej. Zapraszamy do wyboru naszej szkoły – miejsca, w którym pasja spotyka się z możliwościami, a nauka staje się przygodą.