Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2020/2021

Geografia konsultacje

dyr. Marcinkowska Alina

Geografia konsultacje

czwartek 7.15
s.25

Język włoski konsultacje

Baron Anna

Język włoski konsultacje

poniedziałek 15.05 raz
w miesiącu,
po uzgodnieniu
s.20

Język polski - konsultacje, przygotowanie do matury

Hebda Małgorzata

Język polski - konsultacje, przygotowanie do matury

środa lekcja 8 lub 9
s.8

Język angielski konsultacje dla kl. I-III

Duraj Aleksandra

Język angielski konsultacje dla kl. I-III

czwartek 15.05
s.30

Dysleksja

Bujak Agnieszka

Dysleksja

czwartek 7.00
Gabinet pedagoga

Matematyka - konsultacje

Jamróz-Bałdys Anna

Matematyka - konsultacje

czwartek 15.50 raz w miesiącu, po uzgodnieniu
s.18

Informatyka konsultacje

Ciszewska-Ludwig Aldona

Informatyka konsultacje

czwartek lekcja 9 dla klasy
1hte i 2ate
poniedziałek lub wtorek lekcja
9 dla klasy 2ah
s.15

Podstawy ekonomii i statystyki, przedsiębiorczości, Ekonomia i prawo w hotelarstwie konsultacje

Dabioch Alicja

Podstawy ekonomii i statystyki, przedsiębiorczości, Ekonomia i prawo w hotelarstwie konsultacje

czwartek 7.10
s.29

Redakcja gazetki Przeciek - zajęcia dziennikarskie

Kandzia Monika

Redakcja gazetki Przeciek - zajęcia dziennikarskie

piątek 14.45
Biblioteka

Język polski konsultacje i zajęcia wyrównawcze dla maturzystów

Balik-Kędzierska Aleksandra

Język polski konsultacje i zajęcia wyrównawcze dla maturzystów

środa 7.10
s.28

Obsługa konsumenta, podstawy hotelarstwa, prawcownia recepcji, technologia gastronimiczna - konsultacje

Halama Marek

Obsługa konsumenta, podstawy hotelarstwa, prawcownia recepcji, technologia gastronimiczna - konsultacje

czwartek 15.05
s.32

Religia - zajęcia wyrównawcze

ks. Karnówka Szymon

Religia - zajęcia wyrównawcze

środa 15.05
s.31

Biologia – konsultacje dla klas I-III, konsultacje dla maturzystów

Kaszuba Bożena

Biologia – konsultacje dla klas I-III, konsultacje dla maturzystów

wtorek 7.00
s.7

Matematyka - konsultacje

Kordas-Łata Agata

Matematyka - konsultacje

poniedziałek 7.10
s. 18

Rachunkowość - konsultacje

Krieger Beata

Rachunkowość - konsultacje

wtorek 14.20
s. 17

Język niemiecki –„Deutsch Club” – konsultacje

Kubieniec Grzegorz

Język niemiecki –„Deutsch Club” – konsultacje

wtorek 7.10
s.19

Usługi dodatkowe w hotelarstwie - konsultacje

Musialik Anna

Usługi dodatkowe w hotelarstwie - konsultacje

Podstawy ekonomii, pracownia ekonomiczna, pracownia rachunkowości - konsultacje

Nowak Małgorzata

Podstawy ekonomii, pracownia ekonomiczna, pracownia rachunkowości - konsultacje

piątek 7.10
s.15

English Club

Nowak Marek

English Club

piątek 7.10
s. 29

Konsultacje z przedmiotów zawodowych hotelarskich

Pochodnia Kamila

Konsultacje z przedmiotów zawodowych hotelarskich

środa 15.05
s.20

Język angielski - zajęcia wyrównawcze, konwersacyjne, konsultacje

Rommel Beata

Język angielski - zajęcia wyrównawcze, konwersacyjne, konsultacja

poniedziałek lekcja 8
s.20

Pracownia ekonomiczna, ekonomiczno–rachunkowa, historia, podstawy przedsiębiorczości, BHP - konsultacje

Rudnik Izabela

Pracownia ekonomiczna, ekonomiczno–rachunkowa, historia, podstawy przedsiębiorczości, BHP - konsultacje

środa 7.10
s. 15

Kółko hotelarsko-turystyczne

Semeniuk Aneta

Kółko hotelarsko-turystyczne

środa 15.05
( co 2 tygodnie lub po uzgodnieniu)
s.39

Muzyka - konsultacje

Sojka Agnieszka

Muzyka - konsultacje

piątek 14.20 raz w miesiącu po uzgodnieniu
s.26

Ekonomika – konsultacje, przygotowanie do Olimpiady Przedsiębiorczości

Sztuka Marta

Ekonomika – konsultacje, przygotowanie do Olimpiady Przedsiębiorczości

poniedziałek 7.30
s.31

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z WOS-u

Szwestka Michał

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z WOS-u

poniedziałek 7.10
s.25

Zajęcia sportowe dla młodzieży – koszykówka, piłka nożna, możliwość odrabiania zajęć, siłownia

Walas Renata

Zajęcia sportowe dla młodzieży – koszykówka, piłka nożna, możliwość odrabiania zajęć, siłownia

środa 7.10
sala gimnastyczna

Konsultacje, przygotowanie do egzaminu zawodowego

Wasiołka Agnieszka

Konsultacje, przygotowanie do egzaminu zawodowego

środa 7.10
s.9

Matematyka – konsultacje, przygotowanie do matury

Witczak Wanda

Matematyka – konsultacje, przygotowanie do matury.

wtorek 7.10
s. 27

Zajęcia sportowe dla młodzieży – piłka ręczna, siatkówka, siłownia

Wrzask Anna

Zajęcia sportowe dla młodzieży – piłka ręczna, siatkówka, siłownia

piątek 7.10
sala gimnastyczna

Język francuski - konsultacje dla klas I-III

Zając Katarzyna

Język francuski - konsultacje dla klas I-III

poniedziałek 7.10 co dwa tygodnie
s. 29

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa - konsultacje

Zaucha Izabela

Geografia, Edukacja dla bezpieczeństwa - konsultacje

wtorek 15.05
s. 25